Hjalmar Linde oljemålning

Hjalmar Linde oljemålning
Hjalmar Linde oljemålning
Hjalmar Linde oljemålning
Hjalmar Linde oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

LINDE, Hjalmar (1867-1948): Sjölandskap, signerad H Linde, olja på duk, 70x100 cm

Veck

160483

2012-12-05