Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAUBE, Mattis (1900-tal): Afton vid Tyresö sommaren 1913, monogramsignerad a tergo MT, olja på duk, 71x86 cm
Dukskador, färgbortfall
160486
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här