Mattis Taube oljemålning

Mattis Taube oljemålning
Mattis Taube oljemålning
Mattis Taube oljemålning
Mattis Taube oljemålning
Mattis Taube oljemålning
Mattis Taube oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAUBE, Mattis (1900-tal): Afton vid Tyresö sommaren 1913, monogramsignerad a tergo MT, olja på duk, 71x86 cm

Dukskador, färgbortfall

160486

2012-12-05