Albert Petri oljemålning

Albert Petri oljemålning
Albert Petri oljemålning
Albert Petri oljemålning
Albert Petri oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETRI, Albert (1869-1953): Kornhamnstorg Stockholm, signerad och daterad Albert Petri 1919, olja på duk, 99x66 cm

160489

2012-12-05