Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRANDT, Carl (1852-1930): Segelbåt i skymning, signerad och daterad C. Brandt 1907, olja på duk, 65x98 cm
160491
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här