Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRANDT, Carl (1852-1930): Segelbåt i skymning, signerad och daterad C. Brandt 1907, olja på duk, 65x98 cm

160491

2012-12-05