William Fleetwood oljemålning

William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLEETWOOD, William (1916-1998?): Fritz H Eriksson, signerad och daterad Fleetwood 59, olja på duk, 81x65 cm

160492

2012-12-05