Tema grafik: Jockum Nordström

Tema grafik: Jockum Nordström
Tema grafik: Jockum Nordström
Tema grafik: Jockum Nordström
Tema grafik: Jockum Nordström

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

9 000 SEK

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 123/250, färglitografi, 61x84 cm, oramad

160525

2012-12-01