Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm, oramad
160534
2012-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här