Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSSON, Sven (1906-1999):"Gråväder över Johns gård (Ölands Segerstad) Mörbylånga", signerad, Sven Svensson, olja på duk, 51x69 cm

160536

2012-11-30