Sekretär i gustaviansk stil

Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, höjd 128, 46x82 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

160537

2012-11-30