Sekretär i gustaviansk stil
2012-11-30
160537
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SEKRETÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, höjd 128, 46x82 cm, nyckel finns
Smärre fanérskador