Tema grafik: Madeleine Pyk
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad
Kuntoraportti
160544
Päivämäärä:
2012-12-01