Nils G Stenqvist oljemålning

Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Isbygge II",signerad och daterad -58, olja på duk, 54x65 cm

160559

2012-11-30