Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, stilleben med frukter, olja på pannå, 24x30 cm

160588

2012-12-01