Oidentifierad konstnär akvarell
2012-12-01
160606
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Slussen, akvarell, monogramsignerad EM, 24x33 cm