Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Kajuta (Cabin) 1917, etsning, 29,6x19,6 cm, signerad Zorn, Hjert & Hjert 284
Gulnad
160613
2012-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här