Anders Zorn Kajuta

Anders Zorn Kajuta
Anders Zorn Kajuta
Anders Zorn Kajuta
Anders Zorn Kajuta
Anders Zorn Kajuta
Anders Zorn Kajuta

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Kajuta (Cabin) 1917, etsning, 29,6x19,6 cm, signerad Zorn, Hjert & Hjert 284

Gulnad

160613

2012-12-01