Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och daterad CF Reuterswärd -52, olja på pannå, 24x19 cm

Hål efter en spik, ett färgbortfall

160624

2012-12-07