Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och daterad CF Reuterswärd -52, olja på pannå, 24x19 cm
Hål efter en spik, ett färgbortfall
160624
2012-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här