Tema grafik: Jockum Nordström

Tema grafik: Jockum Nordström
Tema grafik: Jockum Nordström
Tema grafik: Jockum Nordström
Tema grafik: Jockum Nordström

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten",
signerad och numrerad Jockum 86/250, litografi, 60x85 cm

160668

2012-12-01