Emilia Lönblad olja

Emilia Lönblad olja
Emilia Lönblad olja
Emilia Lönblad olja
Emilia Lönblad olja

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LÖNBLAD, Emilia (1865-1946): Mor och dotter, signerad E. Lönblad, olja på duk, 116x89 cm

160710

2012-12-09