Adolf Bock olja

Adolf Bock olja
Adolf Bock olja
Adolf Bock olja
Adolf Bock olja
Adolf Bock olja
Adolf Bock olja

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BOCK, Adolf (1890-1968): Marin, signerad A Bock, olja på duk, 95x120 cm

Duklagning

160715

2012-12-09