Marcel Vertes oljemålning

Marcel Vertes oljemålning
Marcel Vertes oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VERTES, Marcel (1895-1961): "Le petits amis", signerad Vertes, olja på duk, 46x61 cm

160721

2012-12-06