Louis Icart erotica

Louis Icart erotica
Louis Icart erotica

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ICART, Louis (1888-1950): troligen studie till "Félicia ou mes Fredaines", Chap. XVII, signerad Louis Icart, akvarell, 21x16 cm

160722

2012-12-06