Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALMSON Hugo (1843-1894): Allmogeinteriör,
signerad H Salmson, olja på duk, 23,5x20 cm.
PROVENIENS: Birger Ripp, Bromölla
160764
2012-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här