Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, porslin, Kina, dekor i imari, Qianlong (1736-1795), längd 29 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Nagg.
160808
2012-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här