Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Efter badet, signerad R Högfeldt, akvarell, 26x33 cm
160829
2012-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här