Robert Högfeldt akvarell
2012-12-08
160876
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Den ljuva bördan", signerad R Högfeldt, akvarell, 29x25 cm