Lars Andersson oljemålning

Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANDERSSON, Lars (1910-2005): Komposition, signerad a tergo L.A, olja på duk, ca 32x40 cm

160898

2012-12-02