Jan Svenungsson etsning

Jan Svenungsson etsning
Jan Svenungsson etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENUNGSSON, Jan (född 1961): "Motala ström", signerad och daterad Svenungsson 2000, 62/110, etsning, 40x50 cm

160907

2012-12-07