Nils Kreuger teckning

Nils Kreuger teckning
Nils Kreuger teckning
Nils Kreuger teckning
Nils Kreuger teckning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KREUGER, Nils (1858-1930): Motiv från Öland, signerad och daterad Borgholm 28 aug 11911, blyerts och färgkrita, 23x33 cm

160985

2012-12-02