Carl Milles relief

Carl Milles relief
Carl Milles relief
Carl Milles relief
Carl Milles relief

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MILLES, Carl (1875-1955): Relief, terrakotta, signerad och numrerad C Milles, 183/200, 40x27 cm

161012

2012-12-01