Nils Janzon oljemålning

Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANZON, Nils, (1850-1926), Månesken över insjö, olja på duk, signerad o daterad 1902, olja på duk, 41x31 cm

161026

2012-12-02