Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
TALLRIKAR, 2 st, ASSIETT och SKÅL med lock, porslin, Kina, dekor i grisaille, diameter 11,5-22 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Lagningar, nagg och skador.
161029
2012-12-08