André Lanskoy färglitografi
2012-12-07
161050
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 67//100, färglitografi, 68x44 cm