André Lanskoy färglitografi

André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 67//100, färglitografi, 68x44 cm

161050

2012-12-07