Akvareller

Akvareller
Akvareller
Akvareller
Akvareller

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MILLAR-BLOMQVIST Linnéa (1901-2000) 2 st, Stadsvyer, signerade och daterade 1935, akvareller, 28x46 cm resp 27x45 cm, 1 motiv troligen Kalmar Domkyrka

Fläckade

161062

2012-12-02