Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MILLAR-BLOMQVIST Linnéa (1901-2000) 2 st, Stadsvyer, signerade och daterade 1935, akvareller, 28x46 cm resp 27x45 cm, 1 motiv troligen Kalmar Domkyrka
Fläckade
161062
2012-12-02