Spegellampetter olika stilar

Spegellampetter olika stilar
Spegellampetter olika stilar
Spegellampetter olika stilar
Spegellampetter olika stilar

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGELLAMPETT, 1800-tal, bronserad, SPEGELLAMPETTER, 1 par, rokokostil, höjd 56 resp 53 cm

Kuntoraportti

Ej tillhörande ljushållare till den ensamma lampetten, skador, lagningar, del saknas

161076

Päivämäärä:

2012-12-02