Spegellampetter olika stilar
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGELLAMPETT, 1800-tal, bronserad, SPEGELLAMPETTER, 1 par, rokokostil, höjd 56 resp 53 cm
Kuntoraportti
Ej tillhörande ljushållare till den ensamma lampetten, skador, lagningar, del saknas
161076
Päivämäärä:
2012-12-02