Porträtt och landskap

Porträtt och landskap
Porträtt och landskap
Porträtt och landskap
Porträtt och landskap

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PORTRÄTT/LANDSKAP, 14 st, akvareller, teckningar, litografier, delvis tillhörande familjen Toll(överste Nils Toll mfl) i låda, varierande storlek

161082

2012-12-02