Landskap oljemålning

Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap, otydligt signerad, olja på pannå, påskrift i blyerts a tergo "Motiv från Tyresö Prins Eugen", 12x17 cm

161088

2012-12-02