Tema grafik: Petter Thoen

Tema grafik: Petter Thoen
Tema grafik: Petter Thoen

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THOEN, Petter (född 1943): "I can make men into nice people. Can You?", signerad och numrerad P Thoen 38/46, färgserigrafi, 30x43 cm

161139

2012-12-01