Lampetter

Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMPETTER, 1 par, för 3 ljus, senempire, förgylld brons
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland

161150

2012-12-02