Brasskärm

Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRASSKÄRM, broderi under glas, förgylld träram, höjd 150 cm
PROVENIENS: Heby Säteri

161157

2012-12-02