Spelbord i mahogny 1800-tal
2012-12-02
161158
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPELBORD, mahogny, 1800-tal, höjd 74,5 , diameter 93 cm
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland
Skador, blekt, fläckar, lagningar