Matta Ulrica Hydman-Vallien "Birdie blue"

Matta Ulrica Hydman-Vallien
Matta Ulrica Hydman-Vallien

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, Ulrica Hydman-Vallien, "Birdie blue", Kinnasand, tuftad, signerad Ulrica HV samt etikettmärkt BIRDIE BLUE Ulrica HV 92/200, ca 180x240 cm

Slitage

161168

2012-12-07