Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SJÖBERG, Curt (född 1911-1987): "Landsort", signerad och daterad C. Sjöberg -76, olja på duk, 28x36 cm
161189
2012-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här