Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Vattenbärare, signerad F W Odelmark Kairo, akvarell, 49x30 cm
161223
2012-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här