Herman Hägg oljemålning
2012-12-05
161261
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÄGG, Herman (1884-1966): Kornhamnstorg, Gamla Stan, signerad och daterad Herman Hägg 1948, olja på duk, 50x61 cm