Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KJELLSTEDT, Vilma, "Gamla kontoret vid Fagersta bruk", monogramsignerad och daterad 1924, olja på duk, 90x65 cm
161263
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här