Vilma Kjellstedt oljemålning

Vilma Kjellstedt oljemålning
Vilma Kjellstedt oljemålning
Vilma Kjellstedt oljemålning
Vilma Kjellstedt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELLSTEDT, Vilma, "Gamla kontoret vid Fagersta bruk", monogramsignerad och daterad 1924, olja på duk, 90x65 cm

161263

2012-12-05