Nils Kreuger blandteknik
2012-12-05
161287
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KREUGER, Nils (1858-1930): "Bondhästar" Kalmar, blandteknik på papper, signerad och daterad med monogram NK 1897, 27x48 cm