Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SJÖBERG, Axel (1866-1950): Hamnmotiv, signerad och daterad Axel Sjöberg 94, olja på duk, 71x91 cm
161292
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här