Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELLQVIST, Carl Gustaf (1851-1890): "Eiskapelle", signerad och daterad C.G.Hellqvist 1887, olja på duk, 63x52 cm
Duklagning
161294
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här