Carl Gustaf Hellqvist oljemålning
Valmis
2012-12-05
161294
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HELLQVIST, Carl Gustaf (1851-1890): "Eiskapelle", signerad och daterad C.G.Hellqvist 1887, olja på duk, 63x52 cm
Duklagning