Carl Gustaf Hellqvist oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

HELLQVIST, Carl Gustaf (1851-1890): "Eiskapelle", signerad och daterad C.G.Hellqvist 1887, olja på duk, 63x52 cm

Duklagning

161294

2012-12-05