Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DARDEL, Nils (1888-1943): "Italienska", signerad och daterad Dardel 1937, blyerts, 67x49 cm, utställningsettikett Liljevalchs 1955
161295
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här