Nils Dardel blyerts

Nils Dardel blyerts
Nils Dardel blyerts
Nils Dardel blyerts
Nils Dardel blyerts

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DARDEL, Nils (1888-1943): "Italienska", signerad och daterad Dardel 1937, blyerts, 67x49 cm, utställningsettikett Liljevalchs 1955

161295

2012-12-05